ДОПОМОГА

 

Як надрукувати фотографії через Інтернет?

Щоб надрукувати фотографії через Інтернет, потрібно пройти три простих кроки.

1-й крок: Завантаження фото для друку.

2-й крок: Вибір способу доставки.

3-й крок: Оформлення замовлення на фотодрук.

Розглянемо детальніше кожен крок. Отже:

1-й крок

Зауважимо, що можливість зробити замовлення з’являється тільки для зареєстрованих користувачів, які увійшли на сайт. Реєстрація проста і займе у Вас не більше хвилини, до того ж, якщо Ви зареєстровані в таких соціальних мережах як Вконтакте, Одноклассники, Facebook чи Mail.ru, проходити реєстрацію Вам уже не потрібно і Ви легко можете увійти на сайт використовуючи свій обліковий запис у цих соціальних мережах.

Отже, після реєстрації, натисніть кнопку зробити замовлення, яка відкриє сторінку завантаження фото, що є першим кроком з трьох.

Тут можна встановити тип фотопаперу "матовий" чи "глянцевий" і також тут є чотири кнопки з різними способами завантаження:

"Завантаження стандартне", "Завантаження швидке", "Завантаження звичайне", "Завантаження Вконтакте"

Скористайтесь будь яким з них, щоб завантажити Ваші фото для замовлення.

Після завантаження Ви можете проглянути Ваші фото та встановити формат і кількість. По замовчуванню параметри для всіх фото виставленні як формат 10x15 і кількість по 1 шт. До речі, якщо Вам потрібна чашка з фото або футболка з фото чи інші персональні подарунки з фото, виберіть їх у списку форматів.  

При необхідності змінити кількість для всіх фото або формат для всіх фото, або видалити всі завантаженні фото скористайтесь меню "Операції" внизу таблиці з фото (справа від вибору типу фото паперу).

2-й крок

На другому кроці виберіть спосіб доставки.

Якщо вибирається спосіб доставки "Забрати в найближчому пункті" то наступним з`явиться список міст де є наші пункти видачі фотографій і де Ви безкоштовно зможете отримати Ваше замовлення. Виберіть місто зі списку і пункти видачі фотографій з`являться на Google мапі, яку можна переміщувати, а також збільшувати чи зменшувати масштаб з допомогою миші. Щоб вибрати пункт просто клацніть на ньому або виберіть його зі списку над картою.

Якщо спосіб доставки "кур`єром" то наступним з`явиться список міст де можлива кур`єрська доставка. Виберіть своє місто чи населений пункт і напишіть детальну адресу доставки. Ціна кур`єрської доставки від 10 до 25 грн., а в деяких містах безкоштовна, якщо замовлення більше ніж вказана сума. Наприклад, якщо ціна вказана (10 грн., безкоштовно якщо > 100 грн), то це значить, що замовлення більші цієї суми (100 грн.) будуть доставлені безкоштовно.

Якщо спосіб доставки "поштою", то вкажіть Вашу поштову адресу і замовлені фото будуть доставлені поштою з післяплатою.

3-й крок

І на кінець останній 3-й крок, тут потрібно ввести номер телефону для зв’язку з Вами і також можна залишити додаткову інформацію що до замовлення. Наприклад інструкції для кур`єра, код під’їзду, додаткові побажання тощо.

Замовлення буде виконуватися тільки після підтвердження, для цього наш менеджер зв`яжеться з Вами за вказаним номером телефону, щоб підтвердити замовлення. Також можливо Вам потрібно буде внести передоплату для виконання Вашого замовлення, шляхом переводу коштів на картковий рахунок.

Після того як замовлення підтверджено, воно буде готове наступного робочого дня. Статус замовлення можна перевірити на сайті в розділі "Мій FujiFoto".

 

Питання, які часто задаються

Що це таке?

Це сайт, через який Ви зможете роздрукувати Ваші цифрові фотознімки а також замовити сувенірну продукцію з Вашими фото.

Як це працює?

Все просто:
Ви реєструєтесь на сайті.
Завантажуєте файли з фото, які бажаєте роздрукувати та оформляєте замовлення.

Ми виконуємо Ваше замовлення та доставляємо згідно вказаних вами вимог, і Ви оплативши, отримуєте свої фото.

Мій файл не завантажується. Чому?

До друку приймаються файли тільки JPEG формату.

Я буду постійним клієнтом. Чи можу я отримувати знижку?

Звичайно! Для клієнтів працює дисконтна система знижок. Зателефонуйте нам!.

Тут немає відповіді на запитання, яке я хочу задати. Що робити?

По всім іншим питанням пишіть, телефонуйте.